Tworzymy z myślą o Tobie i Twoich potrzebach

  • Uniwersalne oprogramowanie, które dotychczas funkcjonowało w Twojej firmie przestało się sprawdzać?
  • Z czasem zacząłeś zauważać, że brakuje w nim opcji które znacznie usprawniłyby funkcjonowanie Twojej firmy?

Jeżeli na powyższe pytania Twoja odpowiedź brzmi „tak” – skontaktuj się z nami.

W takiej sytuacji warto pomyśleć o wprowadzeniu oprogramowania dedykowanego, czyli takiego, które spełniać będzie wszystkie potrzeby Twoje i Twojej firmy, a co za tym idzie – znacznie usprawni i przyspieszy działania w niej zachodzące, a także obniży ponoszone do tej pory koszty i przyspieszy jej dalszy rozwój.

Specjalnie na Twoje zamówienie przygotujemy aplikację uwzględniającą wszystkie Twoje potrzeby.

Kilka prostych kroków i gotowe!

  1. Tworzenie całego oprogramowania lub pojedynczych programów każdorazowo rozpoczynamy od konsultacji z Tobą w celu określenia Twoich potrzeb i wymagań.
  2. Zapisujemy wszystkie wspólne ustalenia i przekazujemy je Tobie do akceptacji.
  3. Ten krok należy już tylko do nas – jest to tworzenie programów dedykowanych specjalnie dla Ciebie!
  4. Kiedy pisanie aplikacji dobiega końca, testujemy jej wszystkie funkcje i ewentualnie dopracowujemy niektóre z nich, tak aby zarówno pojedynczy program, jak i cały software tworzony na Twoje zlecenie był w 100% niezawodny i spełniał wszystkie Twoje oczekiwania! Na tym jednak nie koniec…
  5. Teraz musimy jeszcze pokazać Tobie i Twoim pracownikom, jak korzystać z gotowego oprogramowania. Przeprowadzamy w tym celu krótkie szkolenie, po którym zapewniamy Ci również wsparcie powdrożeniowe, dzięki czemu w razie jakichkolwiek pytań możesz się z nami śmiało konsultować – jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Zawsze możesz liczyć na pomoc naszych specjalistów!

Pomożemy Ci także w sytuacji, kiedy stwierdzisz, że w Twoim oprogramowaniu przydałyby się jeszcze dodatkowe funkcje, bowiem bez problemu można dodawać do niego kolejne części, które odpowiedzialne będą za dodatkowe czynności.

Jest to ogromna zaleta oprogramowania dedykowanego, ponieważ dzięki niej możesz sprawdzić jakie funkcje chciałbyś rozwinąć, dodać lub usunąć w trakcie dalszego rozwoju.

Wspólnie z naszymi specjalistami stworzysz wydajny i funkcjonalny software na zamówienie, którego obsługa będzie czysto intuicyjna!

Skontaktuj się z nami w celu poznania szczegółów oferty – Grupa TENSE Poznań.