Opinie klientów Grupa TENSE

Klienci Grupy TENSE mają różne cele biznesowe. To oni określają swoje potrzeby, my planujemy działania oraz udostępniamy skuteczne narzędzia marketingowe. Ta współpraca, która ma na celu osiągnięcie wspólnego zamierzenia, przeprowadzana jest zarówno z mniejszymi jak i z dużymi firmami od kilku lat . Strategie reklamowe, pozycjonowanie stron internetowych, sklepów online czy firm o zasięgu od lokalnego do międzynarodowego, to część oferty Grupy TENSE. Prowadzone działania z zakresu marketingu internetowego to także obecność w mediach społecznościowych oraz tworzenie treści, które mają przyciągać uwagę potencjalnego klienta.

Co sądzą o nas przedstawiciele firm, którzy powierzyli nam wykreowanie wizerunku w Internecie? Opinie o Grupie TENSE, które publikujemy, są efektem współpracy naszego zespołu z podmiotami z różnych branż. Nie boimy się żadnych marketingowych wyzwań. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny.

Jeśli chcesz nas poznać, przeczytaj, co w swoich opiniach mówią o nas klienci. Chętnie pomożemy Ci osiągnąć marketingowy sukces! Agencja Grupa TENSE to miejsce, gdzie pracuje zgrany zespół profesjonalistów!

DrewHome

W biznesie kierujemy się profesjonalizmem i stosujemy jedynie nowatorskie rozwiązania. To właśnie połączyło nas z Grupą TENSE. Dzięki ich kwalifikacjom nasza strona została wysoko wypozycjonowana, a oferta stała się szeroko dostępna dla potencjalnych klientów w bardzo krótkim czasie. Szczególnie to podkreślamy biorąc pod uwagę, do jak wąskiego grona odbiorców skierowana jest nasza oferta.

AutoWache sp. z.o.o.

Zdecydowaliśmy się na pozycjonowanie naszej strony internetowej, aby nasze usługi oraz oferta stały się bardziej dostępne dla potencjalnych klientów. Dzięki dokładnej analizie naszej witryny internetowej specjaliści Grupy TENSE określili zakres potrzebnych zmian i je wdrożyli, będąc z nami w kontakcie na każdym etapie prac. Pozycjonowanie przeprowadzone dla naszej witryny przez Grupę TENSE w pełni nas usatysfakcjonowało. Dodatkowo w wybranych miesiącach prowadzimy również kampanię Google Ads.

W naszej dotychczasowej współpracy cenimy sobie również bardzo dobry i sprawny kontakt zarówno z Doradcą, jak i pozycjonerem.

Sylwia Marciniak

napo gloves

W momencie rozpoczęcia umowy witryna posiadała bardzo dużo linków z naturalnej ilości domen. Odnośniki były tematyczne i nie wzbudzały zastrzeżeń co do ich jakości. Jednak, ze względu na niemal całkowity brak pozycji na promowane słowa kluczowe, rozbudowę profilu linkowego zaczęliśmy od publikacji naturalnych linków skierowanych na budowę brandu, a nie promocję konkretnych słów kluczowych. Gdy pozycje zaczęły rosnąć po usunięciu automatycznego przekierowania, rozpoczęliśmy kolejny etap budowy profilu linkowego ukierunkowując go pod konkretne słowa kluczowe. Przełożyło się to na szybki wzrost pozycji dla promowanych wyrażeń.

Martin Sobon

Florexpol

Ponieważ jako sprzedawcy oferujemy szeroką ofertę zarówno bardzo popularnych produktów, jak i tych bardziej specjalistycznych, zależy nam przede wszystkim na umożliwieniu klientom odnalezienia dokładnie tego, czego potrzebują. Dzięki Grupie TENSE to się udało. Optymalizacja umożliwiła naszej stronie florexpol.eu zająć i utrzymać wysokie pozycje na większości pozycjonowanych fraz.

Tomasz Celejowski

KM-STUDIO

Nasza firma stale się rozwija, dodajemy nowe produkty, rozszerzamy swoją ofertę. Z tego względu potrzebowaliśmy wsparcia agencji, która nadąży za naszym tempem. Współpracując z Grupą TENSE, mamy zapewniony łatwy kontakt ze specjalistami, którzy na bieżąco monitorują efekty pozycjonowania, reagują na zmiany i aktualizują wybrane frazy, aby odpowiadały naszej ofercie. Działania związane z SEO przebiegają więc gładko, a nasz sklep internetowy utrzymuje swoje pozycje.

Mariusz Januzik

BaluSteel

„Już po pierwszym miesiącu od nawiązania współpracy strona www.balusteel.eu zaczęła osiągać coraz wyższe pozycje w wyszukiwarce Google. Po niedługim czasie uzyskała wysokie, stabilne pozycje w wynikach wyszukiwania. Dzięki temu do naszej firmy trafia trzy razy więcej zainteresowanych Klientów. Firma BaluSteel w końcu pracuje na pełnych obrotach, a liczba zleceń jest naprawdę satysfakcjonująca.”

Łukasz Wieczorek, współwłaściciel BaluSteel

supersportowy.pl

Grupa TENSE przygotowała dla nas bardzo atrakcyjną ofertę pozycjonowania uwzględniającą sezonowy charakter sprzedaży w branży sportowej. Po wdrożeniu wszystkich działań, w bardzo krótkim czasie odnotowaliśmy zwiększony ruch na stronie internetowej. Zostaliśmy bardziej zauważalni, nasz brand rozpoznawalny, a nasze sklepy stacjonarne odwiedza coraz więcej klientów.

Jakub Sosiński

Asgard

„Pierwsze efekty pozycjonowania pojawiły się niezwykle szybko, bo… przed wyznaczonym terminem. Bardzo nam zależało na tym, aby ułatwić klientom dotarcie do nas, a wiedząc, że nasi goście często nie potrafią sami dookreślić pożądanego miejsca pobytu czy rodzaju wycieczki, na jaką chcą się wybrać, potrzebowaliśmy pomocy w znalezieniu najlepszego sposobu na promocję. Pozycjonowanie okazało się więc najtrafniejsze. Dzięki profesjonalizmowi i zaangażowaniu specjalistów błędy na stronie zostały szybko naprawione. Sam proces dobierania fraz przebiegł sprawnie i ku naszemu miłemu zaskoczeniu udało nam się wspólnie ustalić słowa kluczowe, które naprawdę odpowiadały naszej działalności.”

Mateusz Kasztelan

Bezsenność

Na co dzień pomagamy naszym klientom, wspieramy ich i dbamy o ich dobre samopoczucie. Również w przypadku naszej strony zależało nam na tym, aby osoby szukające pomocy, znalazły ją jak najszybciej, by kontakt z nami był możliwie ułatwiony. Zależało nam także na tym, aby dzielić się wiedzą z pacjentami. Specjaliści z Grupy TENSE pomogli nam osiągnąć ten cel poprzez poprawienie struktury strony i treści, a także pomoc w tworzeniu artykułów, które odpowiadają na najczęstsze pytania naszych pacjentów.

Jaroslaw Ławniczak