Czym się zajmujemy?

Naszą specjalnością jest projektowanie, pozycjonowanie oraz pełna obsługa stron internetowych, prowadzenie skutecznych kampanii Google AdWords, a także tworzenie dedykowanych aplikacji internetowych i mobilnych. Od początku działalności Grupy TENSE , nasz zespół skupia się na trzech podstawowych aspektach – kompleksowym podejściu do klienta, doskonałej jakości pracy oraz maksymalnej efektywności podejmowanych działań.  Zdobywane przez lata doświadczenie oraz kreatywność wsparta ambicjami, pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie, co zresztą zostało docenione nie tylko przez naszych klientów, ale i w prestiżowych, branżowych konkursach. W przeciągu ponad 5 lat działalności zaufało nam prawie 1000 klientów. Pośród nich znajdują m.in. instytucje finansowe, banki, duże i małe przedsiębiorstwa, firmy rodzinne, a także międzynarodowe koncerny. Bez względu na skalę Twojej działalności oraz branżę, także i Tobie jesteśmy w stanie zapewnić sukces.

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Skuteczność

Na przestrzeni lat naszej działalności daliśmy poznać się jako firma, która bez względu na okoliczności, sumiennie dąży do perfekcji w realizacji powierzonych jej zadań. Zaufanie klientów, które zdobyliśmy w ten sposób od zawsze opierało się na skuteczności – wyższych pozycjach w wyszukiwarkach, większych liczbach odwiedzin, bardziej użytecznych funkcjonalnościach strony czy choćby wyższych wskaźnikach konwersji. Powierzając nam opiekę nad Twoim biznesem w Internecie, masz gwarancję tego, że osiągniesz wszystkie wyznaczone cele.

Kompleksowość

Sukces w Internecie zależy od popularności. Aby zaistnieć w świadomości klientów nie wystarczy już po prostu posiadanie własnego adresu WWW. Obecnie to o wiele bardziej złożony proces, na który składa się przynajmniej kilka czynników. Wybierając naszą firmę możesz być pewnym, że na każdym etapie Twojej egzystencji w Sieci znajdziemy dla Ciebie optymalne rozwiązanie!

Wiarygodność

Dzięki rzetelnej i otwartej współpracy, udało się nam już pozyskać zaufanie setek klientów, czego dowodem są otrzymywane referencje. Skuteczność oraz kompleksowość to jedno, jednak nie osiągnęlibyśmy tego bez jasnych i przejrzystych zasad kooperacji. Dzięki temu, nasi kontrahenci zawsze dokładnie wiedzą, czego i w jakim czasie mogą się spodziewać, a to pozwala im w spokoju skupić się na dalszym rozwijaniu własnego biznesu.

Zachęcamy do skorzystania z naszego doświadczenia oraz umiejętności. Jeżeli zależy Ci na skuteczności podejmowanych działań oraz gwarancji najwyższej jakości, skontaktuj się z nami – jesteśmy do Twojej dyspozycji. W zależności od Twoich potrzeb zaprojektujemy i wypozycjonujemy dla Ciebie stronę internetową, w pełni kompleksowo zajmiemy się jej obsługą oraz stworzymy dopasowaną do konkretnych wymagań aplikację internetową lub mobilną.

Wyróżnienia:

Certyfikowany Partner Google
Certyfikowany Partner Google
Wielkopolski Lider CSR –
wyróżnienie w kategorii „Flexicurity”
w grupie małych i średnich przedsiębiorstw – 2013
Wielkopolski Lider CSR
Poznański Lider Przedsiębiorczości – laureat w kategorii „Mikro Przedsiębiorca” – 2012
Poznański Lider Przedsiębiorczości